Opinie naszych klientów
 
   
 
 OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

     
  • "Szanowny Panie Prezesie,dziękujemy za obsługę transportową grup wycieczkowych goszczących  w Edukacyjnym Gospodarstwie Ekoturystycznym AGROCHATKA w ramach programu Fascynujący Świat Nauki i Technologii. Wszystkie przewozy realizowała pani Agnieszka. Była nie tylko "szoferem"("szoferką?!"), ale także przyjacielem dzieci. Pomagała nauczycielom, po kilku dniach bywała także naszą "prawą ręką" - herbata, catering - zawsze mogliśmy liczyć na pomoc pani Agnieszki. Gratulujemy miłego, kompetentnego pracownika; kierowcy, który radzi sobie w dość trudnych warunkach parkowania, któremu można powierzyć zdrowie i życie najmłodszych. Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy - nasza oferta dla przedszkoli, szkół wszystkich typów oraz dorosłych na www.agrochatka.pl"
  •  
  •   "Witam! Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą wycieczkę do Opola. Atmosfera jaką potrafi stworzyć pani Agnieszka oraz jej profesjonalizm w prowadzeniu autokaru sprawiają, że chce się podróżować z Państwa firmą.Pozdrawiam!Izabela Usarek Szkoła Podstawowa w Drożkach"
 
  • Usługa wykonana na wysokim poziomie, pracownicy kompetentni, firma godna polecenia. Ada
  • Kolejna wycieczka z Firmą Dorociak i kolejny wspaniały wyjazd. Dziękujemy pracownikom logistycznym za szybką i profesjonalną obsługę, szczególnie dziękujemy kierowcy . Pan Irek profeska w każdym calu, uprzejmość i kultura osobista w każdej sekundzie wycieczki. DZIĘKUJEMY - pracownicy Biersin Bierutów
 
  • Kierowca = pierwsza klasa.Dziękujemy. Pozdrawiam Miro W
  • Bardzo dziękuję za pomoc transportową w trudnej sytuacji życiowej. Całość usługi dostosowaliście Państwo do potrzeb chwili. Magdalena W.
  • Około 2 lata temu ze względu na potrzebę zmiany firmy transportowej zaczęliśmy rozsyłać zapytania ofertowe dot. naszych potrzeb związanych z wyjazdami, które organizujemy regularnie. Wśród wszystkich firm z Opolszczyzny, które odpowiedziały na nasze zapytanie oferta firmy transportowej "Dorociak" okazała się najlepsza. Jako organizacja pozarządowa musimy zawsze starać się o maksymalną optymalizację kosztów usług, z których korzystamy, dlatego zdecydowaliśmy się właśnie na tą firmę, ponieważ ceny świadczonych usług są bardzo konkurencyjne pomimo, że firma nie posiada bazy w samym Opolu, gdzie działamy na co dzień to współpraca i tak nam się opłaca. W dodatku obsługa miła, nie robiąca żadnych problemów w razie zgłaszania jakichś zmian lub nowych zamówień. Współpraca układa się nam bardzo dobrze widzimy też, że załoga kierowców jest stała co również bardzo usprawnia nam współpracę..  
              Zuchy, harcerze i instruktorzy XV Szczepu "Bratnich Ognisk" z Opola


       
 
 

 

 


Załączniki:
 


 


 Wykorzystujemy PlanBus.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


46-113 Wilków k/Namysłowa, ul. Kolejowa 34
tel./fax: 77 419 55 48, kom. 601 445 667, 601 885 318
e-mail: info@przewozy.dorociak.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS